FANDOM


Noel

Noel - aka.The Calm Second-handed Trader


Noel mieszkał w niewielkim miasteczku w kanadyjskim mieście. Wychowywał się bez żadnych problemów, no może z jednym. Niestety wiele razy był wystawiany na pośmiewisko publiczne. Zawsze starał się odstawać w cieniu, by inni go nie mogli dostrzec. Można powiedzieć że jakby chciał wymazać swoje istnienie. Z dobrego chłopaka, zepchniętego do świata nielegalnego handlu wyrósł potem bardzo dobry przemytnik. Umiał dobrze dysponować czasem, znał wiele ciekawych miejsc i miał oko do wyceniania towarów. Również uprawiał przez krótki czas hazard, najczęściej grając w pokera. Zazwyczaj był tym co umawiał spotkania szemranych ludzi i on sprzedawał rzeczy. Z natury jest nieco strachliwy ,jednak potrafi być lojalny. Do programu zgłosił się głównie dlatego, że to okazja do ubicia niezłego interesu. 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki