FANDOM


Lorenzo

Lorenzo - aka. The Fashionable Model

Lorenzo - Młody piękny i zadbany chłopak pochodzący z Ottawy w Kanadzie . Żył sobie w przeciętnej rodzinie . Jednak był bardzo rozpieszczany przez rodziców , którzy mieli manie na punkcie mody i stylów . Zarazili się tym od ich i jeździł na wiele konkursów.  Zdobywał medale i puchary za swoje wspaniałe ciało . Często z tego powodu przebywał w siłownie i w spa.  Jednak odbiło to się na jego inteligencji no i nie jest za mądry. nie kontynuował potem nauki nawet ze względu na brak czasu i stwierdzenie że lepiej nie wiedzieć czegoś co cię może wkurzać. Bywa nieco marudny i samo-wielbiący siebie. Przesadnie dba o swoje kosmetyki i jest w stanie robić rzeczy, o których chłopakom się nigdy nie śniło. Występował kilkakrotnie w reklamach oraz był na ulotkach reklamujących z jakiejś sieci hipermarketów. Dołączył do programu uważając ,że dzięki jego ładnej twarzy zgarnie całą wygraną . 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki