FANDOM


Franziska (Vamelia)
Krowie Placki (TP:WL)
Franziska
Płeć kobieta
Włosy brązowe
Oczy niebieskie
Eliminacja TP:WL: Odcinek 7 - Wiejska Miss Mokrego Podkoszulka
Miejsce TP:WL: 15
Związki TBA
Rodzina Ojciec
Przyjaciele Hildegarde, Martin
Wrogowie Charlotte
Talent szpiegowanie, szycie, dojenie krów.


Franziska - Zwana rowniez "Tajemnicza Pani Dektektyw". Występuje w Totalnej Porażce: Wiejskiej Legendzie.


Biografia

Franziska urodziła się i wychowała na farmie, która jest własnością rolnika - jej ojca. Nie była nigdy ani bogata, ani biedna, a prowadziła typowe życie na wsi. Kiedy zaczęła dorastać, z każdym dniem czuła co raz intensywniej, jak bardzo rożni się od pozostałych członków rodziny. Ona - ambitna, opanowana, inteligentna, a reszta rodzeństwa to zupełne przeciwieństwo. Pewnego wieczoru podsłuchała rozmowę rodziców, z której dowiedziała się tego co podejrzewała, że nie jest ich prawdziwa córkom. Udając ze nic nie wie szuka informacji na temat biologicznej rodziny i rodziców. W pewnym momencie doszła do informacji, w które wierzyć nie chciała, przez co je zlekceważyła. Ucieka z domu odnajdując adres biologicznych rodziców. Żyją oni w większej biedzie niż ona, lecz zostaje z nimi żeby im pomoc. Matka była troskliwa, a ojciec pijak. W szkole jak się okazało ma największe IQ. Zauważył to i wykorzystał Niemiecki rzad, zapisując ją pod swoje skrzydła. Poznaje tam Hildegarde, zostaje jej wspólniczkom. Zaprzyjaźniają się, a Franziska staje się jedyną osobom która ma ogromny wpływ na zachowanie Hildegarde. Dodatkowo rzad ukrywa przed nią prawdziwa tajemnice jej rodziny, przez która nie bez powodu jest taka inteligentna.

Zapisuje się do Totalnej Porażki, ponieważ ma pilnować Hildegarde podczas jej misji. Rzad Niemiecki nie do końca ufa "Agentce Yeti", dlatego Franziska pełni funkcje Anioła Stróża.

Audycja

Franziska wchodzi po cichu do pokoju, w którym przed chwila ataku złości dostała Hildegarde. "Nie przejmuj się nią Chris. Kiedy jest ze mną tak się nie zachowuje, a nad jej atakami złości tez jestem w stanie zapanować." Uśmiechnęła się przyjaźnie do kamery, jednak nagle uniosła jedną brew i spoważniała. "Dobrze wiem, że tylko czekasz na takie osoby. I najlepiej by było dla ciebie, gdybym jeszcze ją podjudzała." Pokiwała przecząco palcem. "Musisz o tym zapomnieć. Wiem o tobie więcej niż myślisz." Ugryzła się w język, nie chcąc powiedzieć za dużo.

Franziska zapowiada się ciekawie?
 
6
 
1
 

Ankieta stworzona dnia sty 11, 2013, o godzinie 16:01.
Oddanych głosów: 7

Ciekawostki

  • Podchodzi z wsi Niemieckiej. Nie spodziewa się miejsca akcji w tym sezonie, lecz zna już wiejski klimat.
  • Jest tajemnicza, choć sama za bardzo nie ma o tym pojęcia. O jej pochodzeniu wie sam rzad.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki