FANDOM


Informacje Ogólne

Imię i Nazwisko: Emily Preston

Emily (Survive556).png

Kolor włosów: Brązowe

Kolor oczu: Granatowe


O postaci: Dziewczyna mająca 17 lat. Pochodzi z Wielkiej Brytanii, jednak aktualnie mieszka w Denver (stan Kolorado). Nie potrafi posługiwać się zbytnio mieczami. Kiedyś podczas wycieczki do lasu z rodziną umarła jej matka. Dlatego teraz lubi bardzo przebywać w lesie, przez co jej bronią są liany(jako bicz). Jest nieco zamknięta w sobie, ale potrafi zaprzyjaźnić się z innymi ludźmi. Nie lubi gniewać się na innych, ale jeśli ktoś ją zdenerwuje to potrafi się zemścić. Każdy z jej chłopaków, który chciał ją rzucić został zahipnotyzowany przez las. Umie świetnie planować, lecz tylko wtedy, gdy jest pod presją czasu. Jest bardzo zwinna, a do ucieczki używa lian. Nie lubi walczyć. Jest godna zaufania, przyjacielska i miła. Uważa, że las ją słucha, bo mieszka w nim jej matka. Zgłosiła się do programu, aby odnaleźć spokój i o ile umrze zakończyć życie jak jej matka.


// Wizerunek postaci zrobiony przez Quaia aka Mikaecego czy coś :D //

Emily w fikcjach

Ciekawostki

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki