FANDOM


Drawn

Drawn - Sadystyczny Chirurg - Małomówny, raczej trzymający się samotnie chłopczyna. Opanowany i myślący o sobie. Dawniej znany był jako syn chirurga, niestety za zabronione eksperymenty na trupach jego ojciec poszedł siedzieć. Znał sie wcześniej z Oksanem którego poznał na ulicy i z dziwnych powodów czuł do niego pociąg, że musi go pociąć. Kocha niewielkie ale szpiczaste narzędzia, ale nie pogardzi też niczym czym może pociąć kogoś. Doskonale zna ciało człowieka jest w stanie trafić w najczulsze miejsca. Nie.. nie tylko genitalia. No więc skoro też się zna na ludzkim ciele, zna sie również na chemii i potrafi przyrządzić zabójcze specyfiki z tego co mu się natknie. W zasadzie do show dołączył głownie ze względu na swoją sadystyczną naturę. 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki