FANDOM


Debora - Zwana również Wścibska Lesbijka


Debora (Vamelia)
Dzikie Kozy(TP:WL)
Deborcia.jpg
Płeć kobieta
Włosy czarne
Oczy czarne
Eliminacja TP:WL: Odcinek 10 - Ekonomiczny Bunt

TP:Gd'I: TBA

Miejsce TP:WL: 12

TP:Gd'I: TBA

Związki Emma (Zauroczenie ze strony Debory)
Rodzina Moreno
Przyjaciele brak
Wrogowie Reszta
Lęki Utrata brata, chłód
Talent Kłamanie, manipulacja, podryw.

Występy w fikcjach

Debora zadebiutowała w piątym odcinku w Totalnej Porażce: Wiejskiej Legendzie. Od początku starała się udawać wraz z bratem idiotkę, ale z czasem pokazała pazurki. W końcu poczuła się zbyt pewnie i odpadła, ale udało się jej pocałować Emme. W odcinku specjalnym udaje się jej dostać wraz z bratem do następnego sezonu - Totalnej Porażki: Giro D'Italia.

Ponadto, Debora zgłosiła się na castingi do Total Drama Island's Next Top Model: World Edition. Zagra również role w Totalna Porażka: Czas Wojny


Biografia

Debora urodziła się w Neapolu, jest dwa lata młodsza od swojego brata - Moreno. Juz od małego była egoistyczna i wredna, np. przy zabawie z innymi dziećmi zawsze zabierała zabawki innym, wywyższając się do tego. W wieku 10 lat przeprowadzili się do biednej dzielnicy, z powodu tego iż sami nie śmierdzieli pieniędzmi. Debora razem z Moreno szybko wpadli w towarzystwo tutejszej mafii, a rodzice nie bardzo się tym interesowali. Majac 15 lat obrabowała pierwszy bank, o mało nie zabijając przy tym kasjerki. Odkryła tez szybko, ze bardziej od randek z chłopakami kręcą ją randki z dziewczynami.

Zapisała się do Wiejskiej Legendy razem z Moreno w jednym celu. Chcą to wygrać, i jak twierdzą nic ich nie powstrzyma.

W odcinku specjalnym Wiejskiej Legendy, dostaje się wraz z Moreno do kolejnego sezonu najszybciej, ratując Chrisa przed Bteh.

Charakter

Debora jest bardzo zaborcza dziewczyna, stawia przede wszystkim na swoim i nie lubi, gdy ktoś się rządzi. Całkowicie inaczej się zachowuje, jak już znajdzie dziewczyna która jej się spodoba. Jeśli uda się jej podbić cel, jest usatysfakcjonowana i odpuszcza. Zawsze wspiera Moreno i jest tak samo wspierana przez niego. Często się z nim droczy lub poważnie kłóci, ale nie na poważnie oczywiście.

Czy Debora zapowiada sie na ciekawą postać?
 
11
 
8
 

Ankieta stworzona dnia sty 11, 2013, o godzinie 16:18.
Oddanych głosów: 19

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki