FANDOM


Daniel (Vamelia)
Krowie Placki (TP:WL)
Danielk.png
Płeć mężczyzna
Włosy czarne
Oczy zielone
Eliminacja TP:WL: Odcinek 1 - Nowe twarze przy wiejskim klimacie

TP:GdI: TBA

Miejsce TP:WL: 21

TP:GdI: TBA

Związki brak
Rodzina Tata, mama.
Przyjaciele brak
Wrogowie Martin
Lęki Bycie wyzywanym
Talent Wiedza o państwach i skamielinach


Daniel - Zwany rownież "Wrażliwy Turysta"


Występowanie w fikcjach

Daniel był jedną z kilku nowym postaci w Totalnej Porażce: Wiejskiej Legendzie. Niestety, drużyna nie za bardzo go polubiła, przez co odpadł jako pierwszy. W odcinku specjalnym na początku służył Bteh. Mimo tego, udało mu się dostać do kolejnego sezonu - Totalna Porażka: Giro D'Italia

Biografia

Daniel, czyli przesadnie skromny chłopak z bogatymi rodzicami. Chętnie podróżuje z nimi po świecie, już od wczesnego dzieciństwa. Nigdzie nie mieszkał jeszcze dłużej niż 3 lata, przez co nie udało mu się nigdy zawrzeć trwałych przyjaźni oraz zwiazków. Dzieki temu zwiedził za to sporo krajów, co dało mu możliwość do dobrej znajomości wielu języków. Uwielbia zwiedzać muzea, a jego głównym marzeniem jest zostanie w przyszłości archeologiem. W przeciwieństwie do rodziców, nie lubi wydawać pieniędzy na prawo i lewo. O historii i geografii państw mógłby opowiadać godzinami.


Audycja

Kamera ukazuje Daniela stojącego na lotnisku. "Jestem Daniel.. Czekam teraz na samolot do Beninu." Zrobił chwile przerwy, by popić kawę którą przed chwila kupił z automatu. "Lece tam w celu wypełnienia misji razem z rodzicami, dostarczenia potrzebującym szczepionek przeciwko malarii. Znajdują się w tej oto walizce." Wskazał na największą spośród kilku walizek, po czym kontynuował. "Czas na odprawę, muszę się zbierać! Nie zapominaj tylko o mnie McLean, chętnie bym doradził rownież co do nowego sezonu, gdzie można się wybrać i takie tam. Pominąłeś wiele ciekawych miejsc w trzecim sezonie, jak Albania, w której..." Obraz się urwał.

Daniel zapowiada się ciekawie?
 
2
 
4
 

Ankieta stworzona dnia sty 11, 2013, o godzinie 15:56.
Oddanych głosów: 6

Ciekawostki

  • Przezwisko "Wrażliwy Turysta" wzięło się z faktu, że bardzo łatwo go urazić. Do tego często i chętnie podróżuje.
  • Na jego koszulce znajduje się flaga jego ulubionego państwa, Albanii.
  • Początkowo nie był w planach na fikcje, lecz wpadłam kiedy wpadłam na pomysł na charakter znalazł się wśród uczestników.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki