FANDOM


Chelsea "Claudy" (Yanke$ & Claudy)
Słodziaki
Claudyy
Płeć Kobieta
Włosy Fioletowo-czarne
Oczy Niebieskie
Miejsce STP: 10th
Związki Lukaninho - od jej strony
Rodzina Bliżej nie określono
Przyjaciele Kim, Greg
Wrogowie Duncan
Lęki odrzucenie przez Lukę
Talent kibicowanie, dopingowanie
Ksywy Chels
Dubbing Małgorzata Szymańska

Chelsea - jest to postać fikcyjna Luki. Znana inaczej jako "Rushowa panna". Jest zagorzałą fanką sportowców. Tam gdzie jest chociaż jeden to i ona musi byc!

Biografia

Chelsea od zawsze uwielbiała sportowców. I nieważne czy dzień w szkole był normalny, czy zawody, to ona zawsze chodziła w swoim stroju "chearleaderki". Nie raz była przez to swoją "manię" wyśmiewana, ale to nie zmieniło jej zachowania co do sportowców. Udało jej się pojawić nie raz na różnych imprezach jako chearleaderka. Raz przez rodziców została wysłana na obóz, to wróciła dwa dni później, bo wychowawcy ją odesłali z powody "zbyt wielkiego" natręctrwa, dla chłopaków co grali w cokolwiek.. Chelsea się tym nie przejęła i postanowiła wziąść udział w reality-show, by pozbyć się swojej manii..? Czy jej się uda?

Występy w fikcjach:

Sportowcy Totalnej Porażki

Odcinek 5 "Ciągły czas eliminacji"

Chelsea po raz pierwszy debiutuje w ficku podczas 5 odcinka, gdzie zostaje zaciągnięta przez Chefa do pomocy w wyzwaniu. Jak się okazało było to celowe zagranie ze strony Chrisa, gdyż w jednym pakiecie zyskał fankę Totalnej Porażki oraz fankę innego bohatera Lukaninho. Dzięki jej uwielbieniu do piłkarza, Chelsea ofiarowywuje niemal zwycięstwo drużynie piłkarzy i skazuje Akrobatki na eliminacje. Chris widząc zainteresowanie jej programem postanawia włączyć ją do składu reality-show.

Odcinek 7 "Chef i Chris to wybuchowa mieszanka"

Mimo znajdowania się w przegranej drużynie, nie musiała sprzątać kuchni po zadaniu dzięki czemu zyskała nieco czasu do zaprzyjaźnienia się z okolicą. Na nieszczęście Duncana pojawiła się w trakcie próby godzenia się jego z Courtney, gdzie Chelsea udowodniła dziewczynie, że Duncan nie ma dobrych zamiarów wobec niej i nie jest szczery, zyskała jednocześnie sojuszniczkę i wroga w dwóch gwiazdach programu. Zadanie w programie było zagranie w zbijaka. Drużyna Chelsea nie wypadła źle i zajęli łącznie drugiej miejsce w odcinku przez co nikt nie wyleciał.

Odcinek 8 "Futbol, strzał i Goooll!!"

Chelsea dostaje w końcu okazję spotkania z Luką sam na sam. Jednak sama rozmowa nie przebiega tak jakby dziewczyna tego oczekiwała, chłopaka wyrzuca jej, że jest podobna do Sierry swoim charakterem. Dziewczyna zrozpaczona nie wierzy w słowa piłkarza. Drużyny grały między sobą w piłkę, ponownie drużynie Chelsea nie udaje się wygrać, ale też zająć ostatniego miejsca. W materiale dodatkowy Luka wręcz rozkazuje pozbyć się Chelsea z programu. 

Odcinek 9 "Nie kończąca się męczarnia"

Luka na początku samego odcinka jest szczęśliwy na myśl, że Chelsea z niego wyleci. Przechadzając się spotkała Alejandro, który próbował ją uwieść i namówić na sojusz. Ta jednak stwierdziła, że ufa jedynie piłkarzowi i nie ma zamiaru wchodzić z Alem w polemikę. Chelsea nie zostałą wytypowana do udziału w zadaniu w bokserskim. Jej drużyna przegrała, mimo 3 głosów na Alejandro i 1 na Chelsea, z programu zostaje wyrzucona dziewczyna zgodnie z planem. 

Totalna Porażka: Powrót Legend

Odcinek 1 "Załatwmy sprawy jak dorośli, czyli uczciwa walka o milion dolarów"

Po 4 sezonach przerwy wraz z pojawieniem się po przerwie starego programu spotykamy również Chelsea, która mimo upływu czasu nie zatraciła swojej pasji do bycia cheerleaderką, podkochiwania się w piłkarzach. Jak każdy na początku jest zaskoczona tym, że atmosfera wokół programu jest dość...miła. Jest autorką nazwy drużyny w której w skład wchodzili jeszcze Luka, Angelika, Chuck, Greg, Alex oraz Joanna. Chelsea wzięła udział w "Jarkoboju" mierząc się z Lukasem w kategorii detektywistycznej, ku zaskoczeniu wszystkich ona wygrała i zdobyła punkt dla drużyny. Jej drużyna triumfowała w pierwszym zadaniu tego sezonu.

Odcinek 2 "Nienawiść to dziecięce słowo"

Chelsea udało się załapać pozytywne kontakty nie tylko ze swoimi kompanami z drużyny, ale również z dziewczyną z przeciwnego teamu Kim obie przed zadanie spędziły wspólnie czas rozmawiając o różnych damskich sprawach i widać, że dziewczyny podłapały ze sobą pozytywną relację. W zadaniu Chelsea zostaje wyznaczona do pierwszej grupy, która miała poszukiwać części do drugiego wyzwania. Dziewczyna starała się uporządkować grupę by łatwiej im było podejść do zadania, ale jej ekipa okazała sie być niesforna niczym przedszkolaki i szybko się rozdzielili, więc sama poszła szukać na własną rękę. Po drodzę na trafiła na Frankiego, który dzięki życzliwości dziewczyny pomógł odnaleźć sens wyzwania. Po jakimś czasie całej drużynie udało się zanieść cel wyzwania na stadion i na tym kończył się udział dziewczyny w zadaniu. Jej drużyna koniec końców przegrała, ale nie musiała się czuć zagrożona. 

Odcinek 3 "Poszukiwania Golden Ball"

TBA 

Totalna Porażka: Czas Wojny

Claudy to następczyni tronu Barlandii. Przed wybuchem wielkiej wojny żyła wraz z rodzicami oraz swoim ochroniarzem Luką. Kiedy jej naród został zdradzony, postanowiła zostać i wspierać swój lud. Niestety, jako następczyni tronu musiała także myśleć o własnym bezpieczeństwie. Z niechęcią opuszcza pałac. W odcinku 4. (Abduction) zostaje porwana przez Marcusa, który planuje przejąć tron Barlandii między innymi poprzez wymuszone zawarcie związku małżenskiego.

Ciekawostki i inne:

  • Początkowo miała być tylko epizodyczną postacią, jednak w Powrocie Legend dostaje szanse pokazania się szerszej publiczności.
  • Początkowo nazywała się tylko Chelsea, w dniu 12.03.2017 Chelsea zyskała "nową twarz". 
  • W cyklu Luki wciąż będzie znana po prostu jako "Chelsea". 
  • Historia imienia Chelsea jest dość zawiła. Jej tata był zagorzałym kibicem Chelsea i wpisując jej imię przy pępkowym wpisał Chelsea, mama chciała nazwać ją Claudy. I mimo, że oficjalnie ma na imię Chelsea, rodzice mówią na nią Claudy. W fikcjach Claudy wystąpuje pod imieniem Claudy właśnie.  
  • Jest to pierwsza fuzja postaci na Wiki.