FANDOM


Catherine (Vamelia)
? (TP:GdI)
Cathierine
Płeć kobieta
Włosy rude
Oczy czarne
Eliminacja TP:GdI: TBA
Miejsce TP:GdI: TBA
Związki TBA
Rodzina Rodzice, siostra
Przyjaciele TBA
Wrogowie tBA
Lęki Pingwiny, psycholodzy
Talent szaleństwo, wiedza manga i anime


Catherine - Zwana również Zwariowana Otaku

Występy w fikcjach

Catherine zadebiutuje w Totalna Porażka: Giro D'Italia. Czy jej szalona osobowość doprowadzi ją do miliona? Czy tak naprawdę ma drugą twarz?

Biografia

Catherine urodziła w dość zwykłej, przeciętnej Amerykańskiej rodzinie i chodziła do zwykłej, przeciętnej Amerykańskiej szkoły. Problem w tym, ze Catherine nie była zwykła. Uwielbia od dziecka anime i mange, a jej zainteresowanie Japonią wzięło się od jej starszej siostry, która również jest otaku, lecz w mniejszym stopniu. Raz Catherine pofarbowała sobie włosy na czysto niebieski kolor. Rodziców zaczęła wkurzać pasja Catherine, dlatego starali się ją odizolować od anime i mangi, próbując zainteresować ją wspinaczką. Skończyło się jednak na tym, ze Catherine wchodziła na drzewa i bawiła się w ptaka. O mało co nie doprowadziła do zawałów czterech kolejnych jej psychologów. :D

Zgłosiła się do programu, bo oczywiście chce wzbogacić się o milion, ale liczy najbardziej, ze pozna innych otaku. ;3

Charakter

Catherine jest niesamowicie emocjonalna, i często podnieca się niemalże wszystkim. Dla niej wszystko jest "Kawaii", co więcej mogłaby opowiadać zmyślone historie o swoich spotkaniach z postaciami z anime i mangi wszystkim non stop. Jest osobą szaloną, jest również nieco szalona. Lubi skakać po drzewach by bawić się w ptaka lub gonić koty. Kiedy już nikt jej nie słucha, gada sama ze sobą.


Ciekawostki

  • Catherine to druga i ostatnia nie narysowana prze zemnie postać. :D
Będziesz kibicować Catherine w GdI?
 
12
 
2
 
2
 

Ankieta stworzona dnia sty 14, 2013, o godzinie 14:11.
Oddanych głosów: 16

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki