FANDOM


Camilie


Camilie Onielee - Jest to typowy przykład rozpuszczone imprezowej księżniczki, która nie dostrzega w innych ludzi tylko swoich służących. Zawsze na pierwszym miejscu. Lubi mieć na kogoś haczyk. do programu przyszła tylko dlatego, że ojciec kazał jej nauczyć się pokory.

Audycja Camilie do TDINTM

Kamera zostaje włączona ...

Camilie : No witam moi drodzy sędziowie , wiecie co Chris naprawdę jest wkurzający i nie myśli jak wykorzystać mojego talentu . Dlatego , zgłaszam się jako ochotniczką do waszego sezonu..

Nagle ktos puka do drzwi , ale to Noah z tacą z truskawkami i czekoladą

Noah : Witaj moje skarbie , co tam ..

Camilie : O przyniosłeś coś ciekawego .. truskaweczki hmm pycha ..

Noah : Tak wszystko dla ciebie .

Camilie : To miłe , ale na razie musisz iść stąd.

Noah : Dobrze

Noah wychodzi z pokoju

Camilie : Co ja chciałam , a tak ja Camilie Onielee ,gorącą sex bomba imprezowa z Miami chce wystąpić w twoim show . Nie ma to jak rozwinąć karierę wśród modelek . Ciałko mam , bo jest dobrze jak na 56 kilko . No może wzrost 1,56 metra , niewiele ale pokazać jak kręci się tyłeczkiem ?

Camilie wstaje zaczyna skakać i rozgrzewa się do tańca , odwraca się , zaczyna machać swoim tyłeczkiem , ale podchodzi za blisko i kamera spada na ziemię. Ta ją podnosi

Camilie : Ups , jak ktoś się wczuje to nie ma litości ! Wybierz mnie , a zagwarantuje rozrywkę !

Kładzie kamerę na stole , widać jak wpada Noah i zaczynają szalec i kamera się wyłącza z powodu braku baterii

Total Drama Island's Next Top Model

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki