FANDOM


 • Natsek

  Nr 1

  sie 25, 2017 przez Natsek

  Hai, 

  czas wyjaśnić chyba mój powrót na wiki! Przez ostatnie kilka tygodni bardzo dużo się działo w moim życiu... Dużo się pozmiieniało - Naprawdę. Swój powrót traktuję bardziej jako odskocznie od tamtego życia, a jak kto woli można nazwać to też terapią. Przynajmniej wedle mojego uznania. 

  Postanowiłem coś wreszcie tutaj napisać, by skupić się na tej jednej rzeczy przez najbliższy czas. Ale teraz pytanie brzmi co? Jak już jakiś Użytkownik dostrzegł na moim profilu widoczna jest nazwa , którą chciałbym zrealizować, lecz najpierw chciałbym Was się zapytać czy mielibyście ochotę na przeczytanie owego ficka? Jeżeli tak to okej, a jeżeli nie to można prosić o uzasadnienie swojej odpowiedzi? Oprócz tego planowałem napisać zwyczajną serię TD; Total…

  Czytaj całość >
 • Mikaecy

  Aktualizacja - 0.5333(3)

  cze 19, 2017 przez Mikaecy

  Hej, hejka, czołem.

  Oto pierwsz tegoroczna aktualizacja (z pięknym numerem 0.5333(3) podkreślającym jeszcze długie prace).

  Dlaczego jest ten blog? Aby opisać obecnie przygotowywane plany wobec rozbudowy fikcji względem różnych rozwiązań (tutaj wyjaśnione rozwiązanie graficzne oraz funkcyjne). Jest to blog czysto poglądowy, który nie zawiera potwierdzonych wszystkich informacji, czy założeń, ale dobrze, abyście je znali. Zawsze można to uznać, za po prostu otwartą konwersację.

  1. Błękit zamieniamy na trawę.

  Nasza wiki (a raczej fandom, bo tak niby powinniśmy ją nazywać) posiadała mniej więcej spójny wygląd przez wiele lat (jedyne zmiany, które były to skrócenie nazwy strony co jak się okazuje "wciąż nie jest wszędzie respektowane"). Strona z biegiem lat st…

  Czytaj całość >
 • AikkoxD

  1. Zdjęcie banów

  Dla wyjaśnienia sprawy. Whip otrzymał natychmiastowe zdjęcie bana na czat. Wynikła sytuacja w której niestety to ja sam zawiniłem i przeze mnie doszło do kłótni, w wyniku czego została ona nałożona. Sprawa została już wyjaśniona pomiędzy dwoma stronami i ban został już zdjęty.

  Sprawa ma się inaczej z osobą znaną jako LadyBetter, gdzie poza powodami otrzymała znacznie większy wymiar kary. Choć okres jej został znacznie skrócony w wyniku głosowania użytkowników to jednak zdjęcie go będzie jedną z rozpatrywanych spraw. Więcej na ten temat i powiązany z tą prośbą znajduje się w kolejnym punkcie.  2. Wolna współpraca NFTP&TDFF

  Fakt. Obie wiki mają swoją bogatą i długą historię. I nie mam zamiaru tutaj rzucać sugestii "Łączymy się ra…  Czytaj całość >
 • Yanke$

  Witajcie,

  Jestem szczęśliwy, gdyż nie spodziewałem się że 27 marca 2017 roku będę w tym miejscu swojej twórczości. Że powrót spali na panewkach, a tutaj każdy odcinek przynosi dla mnie coś zupełnie nowego. I mogę śmiało już myśleć o kolejnych sezonach. 


  Ponad miesiąc zajęło skonstruowanie 7 odcinków + opisanie 3 kolejnych w pod kątem wyzwań i eliminacji. Także do 10 odcinka wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, tylko siąść i napisać. Pozostałe 3 to już kwestia dobrania możliwie najlepszych rozwiązań. W planie mam do końca kwietnia dokończyć cały sezon i oficjalnie potwierdzić, że znów czuje się dobrze w pisaniu!   Odcinki specjalne jak i sam GoW póki co są w zalążku. Premiera najwcześniej w czerwcu. 


  Z dniem dzisiejszym pragnę również poin…

  Czytaj całość >
 • Wojciu.PL

  Dziś skończyłem wstawiać odcinki Totlanej Porażki w Bziździszewie. W związku z tym chciałem zapytać Was o opinie i poprosić o wksazówki na kolejny sezon, który już jest w trakcie pisania!

  Na początek...


  To już tyle... Z ankiet na stronie ficka wywnioskowałem, że najbardziej lubianym członkiem ekipy była Bunia i, że chcecie by kolejny sezon zerwał z zasadą ,,Sweet&Cute"

  W kolejnym sezonie Bunia się nie pojawi, Rarity będzie miała nową pomocniczkę, jedną jedyną (Taki spiler :P)

  Informuje także, że kolejny sezon jest już nie ,,Sweet". Te słodko-pierdzące motywy mi się znudziły, więc ci zniechęceni różowością mogą spokojnie czytać przyszły sezon - Zrób to po Finlandzku! Byłbym też wdzięczny gdyby ktoś pokusił się o komentarz uwzględniający rzeczy n…


  Czytaj całość >
 • AikkoxD

  Wiki w 2k17, Zmiany!

  lut 24, 2017 przez AikkoxD

  1. Zmiany w Kadrze!

  Można powiedzieć, że to nie są wielkie zmiany. Jednak tak się może zdawać. Każdy dotychczasowy admin zachowa swój obecny status jako admina. Dodatkowo pojawią się nowe? twarze. Część na pewno będzie znać, inni się dowiedzą! Na początek by unormować i by była kontrola musi być admin od wydawania rozkazów i admini od czarnej roboty. Nie! Otóż jak z historii strony znacie wiele konfliktów na tle użytkownicy-admini, admin-admin. Dlatego też była wymagana zmiana i utworzone zostaje miejsce zwane jako Główny Admin.

  Główny admin jest jednostką która ma mieć za zadanie podejmować najważniejsze decyzje na stronie. Brzmi trochę jak ponowna tyrania? Otóż nie. Admin ten ma za zadanie pełnić rolę mediatora w konfliktach, dbać o organiz…

  Czytaj całość >
 • Wojciu.PL

  Co z Bziździszewem?

  sty 8, 2017 przez Wojciu.PL

  Moja fikcja Totalna Porażka w Bziździszewie miała już swoją premierę. Ale w czym rzecz? Waham się co do częstotliwości premiery odcinków. Jak na razie chcę je emitować co tydzień, albo 2 razy w tygodniu. Jak wy wolicie? 

  Uwaga! 

  Ankieta zakończona. Wynik to 4:2 na TAK, co oznacza, że odcinki TPWB będą emitowane 2 razy w tygodniu :)

  Czytaj całość >
 • Wojciu.PL

  Podsumowanie TPKC

  gru 23, 2016 przez Wojciu.PL

  Cześć. Właśnie dziś opublikowałem ostatni odcinek Totalnej Porażki Klątwy Czarnobyla. 

  Chciałbym żebyście zagłosowali w ankietach i powiedzieli mi czy miałem racje z góry przepraszając za cały sezon?.Poza tym ankiety będą dotyczyć też całego sezonu. W komentarzach możecie napisać ogólną ocenę opisową.


  I ważny komunikat. Napisałem już 13/15 odcinków kontynuacji Sweet vs Pink. Zacząłem to pisać parę lat temu, więc pojawią się przynajmniej 3 postaci zaczerpnięte z innych kreskówek (Ups) i wątek/relacja pomiędzy paroma postaciami, który rozwinął się poza sezonem!

  Premiery ,,Totalnej Porażki w Bziździszewie" możecie spodziewać się w styczniu 2017.

  I tak dodatkowo powiem, że do czytania oddam niebawem poboczny sezon, kontynuacje wyspy Pahkitew!

  Pozdr…


  Czytaj całość >
 • Wojciu.PL

  Podsumowanie v

  gru 1, 2016 przez Wojciu.PL

  Cześć. Właśnie dziś opublikowałem ostatni odcinek Totalnej Porażki Sweet vs Pink. 

  Chciałbym żebyście zagłosowali w ankietach, tym samym pomogli mi torchę z wyborem daty publikacji kontynuacji.Poza tym ankiety będą dotyczyć też całego sezonu. W komentarazh możecie napisać ogólną ocenę opisową.


  Dziękuje za wszelkie opinie, uwagii :D

  Czytaj całość >
 • Wojciu.PL

  Pomoc mile widziana :D

  lis 24, 2016 przez Wojciu.PL

  Hej! 

  Jak się być może domyślacie (lub nie) moja twórczość nie ogranicza się do wiki. Piszę też na blogu: http://doublew.blog.pl/.

  Ostatnio razem ze znajomymi ze szkoły wzięliśmy udział w konkursie polegającym na stworzeniu książki (zbioru opowiadań). Teraz potrzebujemy głosów...

  https://ridero.eu/pl/books/uskrzydleni/

  Klikając w link powyżej przejdziecie na stronę książki. Można ją przeczytać (Polecam moje opwiadanie pt. ,,Dzwonnik" :D) 

  Liczę na to, że przeczytacie (choćby to jedno, moje dzieło) i zagłosujecie, by wspomóc mój team) Wystarczy adres e-mail!

  Wygłoście też opinie (na stronie Ridero jak i w komentarzach na wiki)

  Ten kto zagłosuje może (please) się podpisać w komentarzu.

  Czytaj całość >
 • Ma luissahhotmail.com

  Hey guys The 3 are back!

  Czytaj całość >
 • Aillynn

  Co tam? xD

  wrz 19, 2016 przez Aillynn

  O jezu ludzie, co tu tak cicho? :"D


  Dobra, nie o tym. 

  Chciałam poczytać - co tam u was. :D W szkołach, na studiach, w pracy czy gdziekolwiek. ;) Po prostu, jak sie wam wiedzie c:


  Z paroma osobami mam jeszcze kontakt (Julcia, Bociek i Nats) ale z resztą niestety, nie za bardzo. :/ Z tego powodu to również piszę.


  Ok, trochę ten blog pogmatwany, ale jestem chora, leżę w łózku i za bardzo klawiatury nie widzę. :D


  Nom, pozdro, Alciaaa.

  Czytaj całość >
 • NatsK

  Heheszky

  sie 3, 2016 przez NatsK

  ...

  ..

  .

  Czytaj całość >
 • NatsK

  Pozdrowienia z wakacji. ^,^

  lip 14, 2016 przez NatsK

  Hejoo moi przyjaciele. Śle Wam pozdrowienia z wakacji z (nie)słonecznego miasteczka znajdującego się, gdzieś w Polsce... ;p Oprócz pozdrowień mam dla Was kilka informacji, które mogą Was zadowolić, albo i nie.  ;w; Mam na jeden dzień neta od wuja i korzystam puki mogę. ;u; 


  Powrócę na wiki już 15-16 sierpnia, ale tylko do września. Wtedy akurat będę w Kaliszu i będę miał już normalnie internet.

  Czytaj całość >
 • Yanke$

  Wyzwanie - Flagi

  maj 29, 2016 przez Yanke$

  Macie listę wszystkich flag. :) 

  LB i TD52 nie ma za co. :> 


  Pozdrawiam :)


  FLAGI:

  Mechacity:

  2) ZILEAN – Team Claudy (Flagę trzyma jeden z robotów) - 'Krańce Centrum'

  6) DANIEL – Team Claudy (ukryte w opuszczonym centrum handlowym) MechaCity Południe

  10) GABRIEL – Team Marks (ukryte w parku) MechaCity Wschód

  14) Srebrny – Team Marks (ukryte w komisariacie) MechaCity - Północ

  18) BRITTNAY - Team Dark (ukryte w parku) MechaCity Wschód

  22) IGOR - Team Dark (ukryte w starej fabryce robotów) MechaCity Zachód


  Cagypt:

  1) Hatsune – Team Claudy (ukryte w piaskowej wydmie) Opuszczona Osada

  5) OXANA – Team Claudy (ukryte między posążkami kotów w muzeum)Muzeum Kultury Cagyptu

  9) DION – Team Marks (ukryte w szparze między cegłami obserwatorium)Obserwatorium

  13) Srebrny – T…
  Czytaj całość >
 • NatsK

  Ja i moje ficki, plany

  maj 21, 2016 przez NatsK

  Hejoo. ;3

  Z tej strony Natsioo (dla niektórych Nata XD) i dzisiaj Wam z wielką chęcią opowiem o moich przyszłych planach na ficki. ;u; Zatem zapraszam do dalszego czytania. xd

  Random, randomowice - inaczej chaotycznie:

  Seria powoli się kończy do końca pozostał jeszcze z sześć odcinków? Tia... I to mnie cieszy, ale zarazem smuci. :c Wiem, że dziwne. XDD Jak się zakończy? Kto wygra? Dowiecie się tego w 18 odcinku więc jeszcze poczekacie. Finał serii? Jeżeli to jest możliwe to spróbuję tak do 24 czerwca się wyrobić, a jak nie to do września poczekacie. XD Czy będzie kontynuacja? Raczej nie. :I

  Nowe, może... noże, o ja pieprze... xd:

  I tutaj chcę się Was zapytać drodzy Userzy czy chcielibyście ficka w formie talk-show? Nie żaden reality-show tylko …

  Czytaj całość >
 • Yanke$

  Witajcie w blogu mej skromnej osoby. 

  Poruszymy dzisiaj kilka dość istotnych kwestii. Pare osób pytało mnie o...Hardvision. Cóż....


  Jak wszyscy zapewne wiedzą projekt Total Drama Hardvision kilka dni temu został oficjalnie uznany jako zakończony. Twórcy wyszli z założenia, że projekt który zebrał dużo pozytywnych opinii, każda edycja utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie powinna zostać zakończona z klasą.

  Jednak zgodnie z moją zapowiedzą, że może w przyszłości powstanie podobny projekt do TDH jestem gotowy uruchomić kolejną serie muzyczną. 

  Czym będzie Songvision i dlaczego ten projekt wydaje się być lepszą opcją?

  Songivion będzie miało nieco inny format pod kątem samych uczestników. Dopuszczone zostaną nowe kraje (m.in Wielka Brytania roz…


  Czytaj całość >
 • Yanke$

  Dzisiejszy blog będzie informacyjny+ o ficku online.


  Jeśli komuś pilnie zależy na kontakcie ze mną, niech zostawi info na moim profilu.

  Opcje kontaktu ze mną istnieją przez następującego sposoby:

  - Skype: lukaninhomanuelrico

  - GG: 8425060 (odpalam raz na dwa/trzy dni na pare minut)

  - League of Legends 

  - Facebook (aktualnie chyba najpewniejsza forma kontaktu, podaje na pw na czacie)


  Rozmawiałem z Darkiem, czekam jeszcze w sumie na zdanie Forevera. 

  Więc wstępnie jako grono adminów jesteśmy za połączeniem obu wik w jedną aby obie strony na tym skorzystały. Jest to bowiem najlepsze rozwiązanie dla polskiego fandomu Totalnej Porażki i ratunek by trzymał się w dobrym stanie, a każdemu z nas na tym zawsze zależało w mniejszym bądź większym stopniu przy…  Czytaj całość >
 • NatsK

  Problem.

  maj 2, 2016 przez NatsK

  Hejoo! :3

  Z tej strony Wasz (nie) ukochany Natsioo! 

  Od razu przejdę już do konkretów. Jak pewnie wiecie (choć nie wszyscy xD) staram się o posadę admina TotalDramaFanFick Wiki.  Lecz nie tylko oto. Staram się również połączyć dwie wikie NFTP i TDFF, aby powstał jeden GŁÓWNY fandom Total Dramy. Nie sądzę, że jest to zły pomysł. Na czym on by polegał? Userzy z NFTP przeszliby tutaj. Mogli by przenieść swoje dotychczasowe ficki, postacie lub stworzyć coś nowego lub jakiś remake? XD 

  Co jeszcze? Na pewno wprowadziłbym kilka zmian, ale nie wielkich. ;)) Rolę adminów przejęlibyśmy ja z Whip'em, a co z modami i innymi? By się zobaczyło. ;) Gdybym jednak nim został z Whip'em na pewno byśmy prowadzili sprawiedliwe "rządy" (że tak to ujmę) i traktowali…

  Czytaj całość >
 • NatsK

  R.I.P

  mar 15, 2016 przez NatsK

  Ament.

  Czytaj całość >
 • Tomzacz

  Ja tylko na chwilę

  lut 10, 2016 przez Tomzacz

  Witajcie. To ja, Tomzacz. Dosyć długo mnie ostatnio nie było. Powód tego jest prosty - nuda.

  Teraz jest lepiej? :P

  Czytaj całość >
 • NatsK

  TVN - "Projekt Lady"

  sty 22, 2016 przez NatsK

  Dla fanów Charm School! XDD Już niebawem (na wiosnę) i u nas zagości tego typu serial pt. "Projekt Lady", który poprowadzi Małgorzata Rozenek.

  Więcej info znajdziecie na tej stronie -> http://www.tvn.pl/wideo/projekt-lady-z-malgosia-rozenek-juz-wiosna,191100,0,0.html

  Czytaj całość >
 • ForeverNTM

  Jeżeli to kogoś interesuje, to od poniedziałku w PL będzie miała premiera kolejnego sezonu Totalnej Porażki w Cartoon Network. Wygląda na to, że odcinki będą ukazywać się codziennie jak to miało miejsce z Totalną Porażką Plejadą Gwiazd. ;)

  Pozdrawiam. :D

  Czytaj całość >
 • XRubinx

  Plany na 2016.

  sty 20, 2016 przez XRubinx

  Plany:


  1. Skończyć ŚTP
  2. Rozpocząć TPTP

  ŚREDNI PRIORYTET

  1. Rozpocząć współpracę z kimś zacnym
  2. Opanować sztukę kodowania
  3. Zrobić strony bohaterów ŚTP i TPTP

  1. Zaplanować plany
  Czytaj całość >
 • Ma luissahhotmail.com

  Hello

  sty 19, 2016 przez Ma luissahhotmail.com

  Hi

  Czytaj całość >
 • NatsK

  Hejka wszystkim ludzikom z tej wiki. ;u;

  Wiem, że jeszcze trochę do gwiazdki i do sylwestra, ale musiałem wreszcie coś napisać o swoich planach na rok następny. ;u; Bo już w głowie mam dużo planów, a nie wiem za bardzo na który mam się zdecydować i liczę, że mi pomożecie. Prócz tego zrobię małe podsumowanie mojego wkładu na wiki itp. xD


  1. Podsumowanie 2015 roku: Wszyscy wiemy jak się zaczęło. Rozpocząłem go jako nowy użytkownik i udawałem znowu kogoś innego. I w połowie lutego dostałem bana, aż do końca wakacji. ;u; Jednak został mi on zdjęty wcześniej za co wam serdecznie dziękuję. ;)

  a) podczas tego roku napisałem kilka ficków:

  • Outlast - udana fikcja!
  Czytaj całość >
 • Mawcantdance

  Ważna wiadomość

  gru 4, 2015 przez Mawcantdance

  Wszyscy co lubią Survivora to niech piszą do mnie na GG 52366600. Szybko!!!

  Czytaj całość >
 • Aillynn

  Krótko i na temat.

  gru 3, 2015 przez Aillynn

  Hej....


  Długo mnie nie było. Ja nie miałam na to wpływu, to cały świat się na mnie uparł. Leżałam miesiąc w szpitalu (w tym tydzień w śpiączce) przez głupie zasłabnięcie. Po za tym, laptop się zepsuł. Potem dostałam jakiejś choroby... Więcej mogę na priv...  Dobra, ale wracając. Planuję tu wrócić, tęsknie za osobami, które tu poznałam (szczególnie kieruję to do... eh, oni wiedzą

  Czytaj całość >
 • NatsK

  Hmm? Aktywność? XD

  lis 12, 2015 przez NatsK

  Witam w kolejnym blogu z serii... LUDZIE, GDZIE WY DO KU.WY NĘDZY JESTEŚCIE! Na czacie prawie nikogo nie ma. Nikt już prawie nie publikuje tutaj odcinków swoich dzieł... I mam wrażenie, że wiki podupada... ;__; Ludzie... Wróćcie! 

  Czytaj całość >
 • ForeverNTM

  Hejka!

  Czas chyba uchylić trochę tajemnicy w związku z planami na najbliższe dwa miesiące. Jak zapewne wszyscy wiecie ostatnio nie byłem zbyt aktywny. :P Studia, praca... trochę wykańczające połączenie, ale koniec biadolenia. Czas na konkretne fakty! :D


  1. Czas na Total Drama Island's Next Top Model! Powracamy z pracami po ponad roku!

  Tak, powrót TDINTM chyba was wszystkich najbardziej zdziwił. Po ostatnich informacjach o zakończeniu nadawania America's Next Top Model w Ameryce po 22 cyklu postanowiłem, że nasze Top Model nie może tak skończyć! Wracamy z jeszcze większą energią, nowymi gośćmi, nowymi gwiazdami i... zupełnie nową kreską rysowania! Nie zdziwcie się, jak kreska będzie dużo inna. Przyłożyłem się trochę do sesji i postanowiłem zmieni…


  Czytaj całość >
 • LadyDreamy

  Blog - ważne.

  wrz 25, 2015 przez LadyDreamy

  Szybki blog informacyjny!


  Dnia 27.09.2015 w godzinach 18/19 odbędzie się spotkanie na czacie dla wszystkich użytkowników tej wiki. Tematem obrad będzie przyszłość wiki jak i ich użytkowników. W programie także symboliczne oblewanie sukcesu zwycięzcy TPwRK i oficjalne pożegnanie lata [*]. Obecność obowiązkowa, zapraszajcie przyjaciół i rodzinę.    Chcesz wiedzieć więcej? Musisz tam być!


  PS: Darmowe jedzenie i szlugi. Może Banks wpadnie, ale to może. 

  PS2: To tak serio, serio. Pusto tu, a może wkrótce będzie jeszcze gorzej, więc taki event to całkiem ciekawa opcja. Możliwe, że nawet ostatnia. Don't miss it!


  Do zobaczenia! 

  Czytaj całość >
 • DreamKiller1

  Cześć. W pierwszym moim takim blogu postanowiłem wypowiedzieć się na temat postaci z RR. Obejrzałem część sezonu i mam już pewne zdanie wyrobione na temat wszystkich par. Osobom, które czekają na wersję PL i nie mają zamiaru być zasypane spoilerami radzę nie czytać.
  Carrie & Devin (The Best Friends) - Uuuu, so much Friendzone! Przyznam, że irytuje mnie trochę to w jaki sposób Carrie próbuje wyznać swojemu najlepszemu przyjacielowi miłość. Próbuje to zrobić...od początku sezonu? Jednak jako para według mnie wypadają dobrze.

  Chet & Lorenzo (Stepbrothers) - Według mnie, jeżeli chcesz wiedzieć jak najczęściej wypadają relacje między przyrodnim rodzeństwem to ci dwaj są tego idealnym przykładem. W każdym wyzwaniu w każdym odcinku kłócą się o wszy…
  Czytaj całość >
 • NatsK

  Przerwa. ;u;

  wrz 13, 2015 przez NatsK

  Upragniony odpoczynek. ^^ Wreszcie zakończyłem Total Drama: re-action i powiem tyle. Nie jestem z tego ficka, ani dumny, ani zły. Wyszedł jak wyszedł. Po raz pierwszy robiłem sezon na planie filmowym i trza było spróbować, ale wiem, że to nie są moje klimaty. ;u;

  Jestem wkurzony, bo wcześniejszy blog wyglądał o wiele lepiej, ale mi się nie zapisał!!! (yuno)

  Dlatego w skrócie: robię sobie przerwę w pisaniu do końca września i mam zamiar zrobić porządki w kartach postaci i sami wiecie. Edycja miejsc, przyjaźnie, romanse itp... 

  Premiera! 

  W październiku, a dokładniej 1 rusza premiera Total Drama Disaster. Odcinek 1 prawie został napisany, ale sądzę, że jeszcze w tym tygodniu go skończę i będzie spokój. ;u; 

  To, by było na tyle. ;u; Jeżeli moglibyści…

  Czytaj całość >
 • NatsK

  Żyjecie?

  sie 28, 2015 przez NatsK

  Krótko i na temat... czy wy ku.wa ludzie żyjecie?! Od kilku dni cisza na wiki... raz na kilka godzin jedna edycja w offline i tyle... dwie/trzy osoby piszą ficki, a reszta nic... Więc jeszcze raz... ŻYJECIE?! XDD

  ~NatsK

  Czytaj całość >
 • Roxane1413

  ¡Adios Amigos!

  sie 22, 2015 przez Roxane1413

  Taaak, żeby nie było, nie strzelam żadnych fochów, nie jestem pupilkiem ani pieskiem nikogo, ani nie ide siem pocionc.Nie piszę tego po to, żeby na do widzenia dostać bana, ani żeby ktoś miał z tego satysfakcję. Druga osoba odpada tego samego dnia, cóż za ironia, co nie? Da, wasza Rox odchodzi z waszego zacnego burdelku na zawsze.

  Ta wiki, w której kiedyś się czułam jak w domciu, teraz jest dla mnie przymusem. Nie dlatego, że przez mój gust odechciało mi się pisać fanficków, a mogłabym sobie dać spokój i napisać tutaj coś innego. To wina tego, co się z tą "społecznością" stało. Przeżyłam zboczeństwa, przeżyłam bluźnierstwa, w końcu i tak mam coś z mózgiem, ale tego? Moja reakcja do ostatniej zmiany, która przestawiła wszyściutko o kąt 180 s…

  Czytaj całość >
 • QMikaa

  Who cares about endings

  sie 22, 2015 przez QMikaa

  Huh, nigdy nie przypuszczałem, że coś takiego napiszę. No cóż, zawsze musi być ten pierwszy raz, nie? Na wiki spędziłem dużo czasu. Dla niektórych, mój wkład może być niewielki, a inni może docenią to co się dzięki mnie tutaj znajduje. Szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie do której grupy osób mnie zaliczycie. Dlaczego? Postanowiłem się pożegnać z wami.

  Mógłbym tutaj napisać jakiś wielki wyjebiasty manifest, który by wywołał zamieszanie, ale sądzę że to niepotrzebne. Tak czy siak kratery już się tworzą, nie jestem pierwszą i zapewnie nie ostatnią osobą która powiedziała "Goodbye". Wolałbym odchodzić w bardziej neutralnych warunkach, jednak nie są one możliwe z kilku przyczyn. Piszę i piszę ale nie podałem dlaczego się żegnam. No cóż.

  Wikia tworz…

  Czytaj całość >
 • Yanke$

  Cześć. Nowy WAŻNY blog.

  sie 13, 2015 przez Yanke$

  Zacznijmy może od słów, które Was za pewne bardzo ucieszą. Od dzisiaj ponownie jestem pełnoprawnym adminem tej wiki, oficjalnie nigdzie się nie zrzekłem tytułu założyciela a tym samym biurokraty. Nadszedł czas rozliczeń, kochani. 

  Startując. Wikię założyłem w styczniu 2013 roku, dokładnie 7 dnia miesiąca. Od tamtej pory wiki wiele przeszła i wielu ludzi się przez nią przewinęło. Były chwile gorsze jak i lepsze, co jest naturalne w takim wypadku. 

  W ostatnim czasie zostałem oskarżony o brak dbania o wikię, aroganckie zachowanie wobec ludzi i takie inne pierdoły. Jak widać wiele osób ma za nic mój wkład włożony w rozwój tej strony i najzwyczajniej w świecie chce się mnie pozbyć ze swojego stanowiska. Mimo iż przez te 2,5 roku aktywnego działan…

  Czytaj całość >
 • DreamKiller1

  Może mi ktoś powiedzieć co to jest? Usunąć się tego nie da, a irytuje troszkę..

  Czytaj całość >
 • ForeverNTM

  Witajcie!


  Dzisiaj na czasie zapoczątkowana została dyskusja na temat obecnego składu administratorów i moderatorów oraz ogólnej sytuacji wiki.


  Konferencja właśnie się skończyła, więc czas by przekazać wam decyzje, które w jej czasie zapadły;

  1. Z roli biurokraty na wiki zrezygnował Yanke$ przekazując przy tym wikie nowym biurokratom.
   Yanke$ zostanie tylko jako wsparcie.
  2. Nowymi biurokratami na wiki zostali Darkander oraz ForeverNTM.
  3. Na stanowisku administratorem zostaje Marks00.
  4. Administratorem z dniem dzisiejszym przestał być Milek 99.
  5. Moderatorami czatu pozostają AikkoxD oraz Rafix2804.
  6. Co miesiąc będą mieć miejsce narady adminów.


  Jeżeli zatem macie jakieś pomysły jak ulepszyć wikię, bądź macie jakieś sprawy, które wymagają pomocy adminów, piszcie.


  Wszystkie zm…

  Czytaj całość >
 • AikkoxD

  Takie tam ogłoszenia

  cze 5, 2015 przez AikkoxD

  Witajcie moi drodzy. Ile to minęlo od czasu ostatniego bloga xD Ale to nie czas by się nad tym roztrząsać. Tak więce przechodząc do rzeczy zajmiemy się sprawą. A tą sprawą jest fick online, na który pewnie większość już czeka.

  Po paru zmianach w caście i jednej niestety rezygnacji (please). Oficjalnie mówię iż oficjalny cast nie ma prawa już ulec zmianie. Chyba, że będą wyjątkowe sytuacje w trakcie trwania sezonu.

  Czytaj całość >
 • Justtin

  Głupie Visueal coś tam, jak!? Pytam się, jak!? Jak mam pisać do cholery nowy odcinek, mając super wenę, jak ten szajs głupowaty ładuje się ponad 30 minut!?!?!?!!? I nic się nie dzieje!?!!

  Czytaj całość >
 • Brazilianbimbo

  Dzieła sztuki i chciałbym gojeśli ktoś z was mógł przesłuchanie postać. Show jest o NTM. Jeśli twój zainteresowany ichciałby dołączyć do Oto jak podpisać podpisywać w górze!

  • Nazwa:
  • Wiek:
  • Płeć:
  • Wysokość:
  • Seksualności:
  • co wyglądają jak:
  Czytaj całość >
 • ~Nightingale
  Czytaj całość >
 • Venstey

  Zacznę od tego, że jestem wkurzony, bo ja już napisałem kilka ocen, a tu nagle mi się wszystko usunęło...Żal, c'nie? Po pierwsze! Jeśli Cię to nie interesuje to nie pisz i nie rób śmietnika -,- Po drugie! Nie bierzcie mnie za drugiego Milka czy coś! No przecież każdy ma prawo do wielbienia ESC :) Aha, no i koniecznie komentujcie i opowiadajcie o swoich przemyśleniach no i te sprawy :P

  01. Macedonia (Daniel Kajmakoski - Lisja Esenski) 6/10


  Fajna piosenka, ale zawsze jest przecież jest jakieś "ale" :> Piosenka moim zdaniem zaczyna się świetnie, ALE później to się robi nudne po jakiejś 1:35 ;-; Ogółem to i tak jest jedną z lepszych piosenek Macedonii :) Niestety nie dorówna piosence z 2012

  Czytaj całość >
 • Owca Dżonson

  Dzięki!

  lut 4, 2015 przez Owca Dżonson

  Hejka, tutaj Owca. Postanowiłem, że z okazji tego, że jestem tu już całe 369 dni (tak, czekałem na to 69

  Czytaj całość >
 • NatsK

  RR on TDFF Wiki!

  lut 1, 2015 przez NatsK

  Hejka!

  Witam was wszystkich na moim pierwszym takim wpisie!

  Czytaj całość >
 • Milek 99

  Pa, pa!


  [https://www.youtube.com/watch?v=y6Sxv-sUYtM A teraz wszyscy się cieszymy.

  Czytaj całość >
 • QMikaa

  Hejka! W sumie ten wpis można potraktować jako artykuł/poradnik do wprowadzenia na swój profil "kategorii językowych", co to? To tabele informujące o tym w jakim języku i na jakim stopniu możesz się porozumiewać. Można uznać że jest to zarówno dodatek jak i informacja w razie gdyby ktoś z nie naszej wiki na nią przyszedł i potrzebował pomocy. Ew dla pochwalenia się zdolnościami językowymi. Dodanie takiej tabelki nie jest rzeczą trudną ale wymaga znajomości skrótów językowych, poziomów języka oraz odpowiednim ich wpisaniu.

  Dodawanie.

  W celu dodania tabeli na swój profil po prostu otwieramy zakładkę "Szablony" oraz naciskamy "Dodaj inne szablony. Otworzy nam się okno z najczęściej dodawanymi szablonami oraz z wyszukiwarką. Wpisujemy w niej has…

  Czytaj całość >
 • AikkoxD

  Przerwa Techniczna

  sty 8, 2015 przez AikkoxD

  Hej! Witajcie na moim krótkim a jakże treściwym blogu.

  Czytaj całość >
 • Honeycreature

  *Rany. Jeśli do końca świąt zdołam narysować wszystkie te postaci, możemy mówić o cudzieee.*


  1. Ok. Wiecie, mam depresję. Wczoraj mój kolega powiedział mi w przypływie szczerości, iż mam okropny styl pisania i jest on "po prostu bardzo zły". Ale! Paradoksalnie, dało mi to większego kopa do:

  a) pisania fikcji

  b) pisania książki

  c) prowadzenia bloga, którego jeszcze nie założyłam D:

  d) brania udziału w konkursach pisarskich

  /Takie randomy z życia Honey

  Mam nadzieję, że nadejdzie dzień, kiedy to odszczeka, ponieważ sprawił mi wielką przykrość. No bo, prawda jest taka, że "planuję" zarabiać na życie jako poczytna pisarka. A co to za pisarka ze złamanym piórem, right?/


  2. Czy jest ktoś chętny na prowadzenie głównej strony fikcji? W sensie, kiedy wystart…  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.