FANDOM


Billy

Billy - aka The One Girl Stalker

Billy - Wychowywał się on w domku na przedmieściach w Albercie . Jego rodzice jednak po jakimś czasie się rozwiedli przez co przeszedł małe załamanie . Zamieszkał on ze swoją matką , która nieco poprzestawiała mu w głowie. Wpoiła mu to kim jest . Była psychologiem, więc wiedziała co i jak zrobić z synki em . Wpoiła mu całą wiedzę jaką miała o kobietach do maksymalnego stopnia. Kiedy zaczął chodzić do gimnazjum zakochał się od pierwszego wejrzenia w dziewczynie imieniem Margaret - która po niedługim czasie była przez niego napastowana . O dziwo upatrzył sobie mądre i inteligentne dziewczyny z ogromną ambicją chcąc przetestować swoje miłosne zagrania . Często ją nachodził , pisał o niej na blogu przez co coraz bardziej tracił kontakt z rzeczywistością. Owładnęła nim mania że koniecznie musi być z tą dziewczyną i że to jest miłość wieczna. Często był za to prześladowany w szkole co również wyrobiło w nim to że uodpornił się na zaczepki. Gdy jego matka zauważyła co się z nim dzieje zrozumiała swój błąd wychowawczy i postanowiła go zapisać do nowego sezonu mając nadzieje, że znormalnieje i zacznie się zachowywać jak zwyczajny nastolatek.  

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki